Fundacja Józefa Rotblata poszukuje osoby lub firmy, która podjęłaby się przygotowania projektów graficznych dla następującego zestawu materiałów:

  • Broszurka konferencyjna: 8str w formacie A5 lub zbliżonym w wersji do druku oraz online
  • Plakat wydarzenia w wersji do druku w formacie A3
  • Plakat wydarzenia do wykorzystania online
  • Zaproszenie do wysyłki mailowej
  • Baner dla wydarzenia na FB

Plakaty, zaproszenie i baner powinny być możliwie jednolite, oparte na tym samym motywie graficznym/zdjęciu. Podstawową różnicą będą jedynie wymiary poszczególnych plików.

Osoby oraz firmy zainteresowane zleceniem prosimy o przesłanie proponowanej wyceny wraz z przykładowym portfolio podobnych projektów realizowanych w przeszłości (najchętniej w formie linka do strony www na której materiały są dostępne, ewentualnie jako załącznik) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 grudnia 2016r (decyzję o wyborze zleceniobiorcy podejmiemy około 15 grudnia). Prosimy wziąć pod uwagę, że część ewentualnego zlecenia (materiały do wykorzystania online) musiałaby zostać zrealizowana pomiędzy 19 grudnia 2016 a 2 stycznia 2017r. Termin oddania projektów przeznaczonych do druku to ok. 8 stycznia 2017.